شنبه, 31 فروردین 1398  
اخبار سمینار
به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در بیست و سومین سمینار آنالیز ریاضی و کاربردهای آن می‌رساند، فایل چکیده مبسوط مقالات از طریق لینک زیر قابل دانلود است.
ادامه مطلب
با اتکال به عنایات الهی بیست و سومین سمینار آنالیز ریاضی و کاربردهای آن در روزهای ۲۳ و ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۷ با هدف ارائه آخرین دستاوردها و یافته‌های پژوهشی در زمینه آنالیز ریاضی و کاربردهای آن در سایر شاخه‌های علوم ریاضی و مهندسی در سالن شهید چمران دانشکده علوم پایه دانشگاه اراک برگزار گردید.
ادامه مطلب
به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در سمینار آنالیز می‌رساند، با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری سمینار، خواهشمند است در اسرع وقت ژتون غذای مورد نیاز خود را از منوی «خدمات» انتخاب نموده و از طریق منو «صورت حساب و پرداخت» نسبت به تسویه مانده حساب خود اقدام فرمایید.
ادامه مطلب
به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در بیست و سومین سمینار آنالیز ریاضی و کاربردهای آن می رساند، راهنما و برنامه زمانی سمینار از طریق لینک زیر قابل دانلود است:
ادامه مطلب
به اطلاع کلیه شرکت کنندگانی که مقاله آن‌ها به صورت پوستر پذیرفته شده است می‌رساند، زمان ارایه پوسترها روز پنج‌شنبه از ساعت ۹:۵۰ تا ۱۰:۲۰ در طبقه اول دانشکده علوم پایه است. جزییات بیشتر در ادامه مطلب:
ادامه مطلب
به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در سمینار آنالیز ریاضی می‌رساند، به موازات سخنرانی‌های تخصصی دو کارگاه با عناوین زیر برگزار خواهد شد:
ادامه مطلب
به اطلاع کلیه شرکت کنندگانی که ثبت نام آنها در بیست و سومین سمینار آنالیز ریاضی و کاربردهای آن کامل شده است می‌رساند، تاریخ، ساعت و مکان ارایه سخنرانی‌ها در منوی «مقالات من» زیر هر مقاله درج شده است. همچنین به زودی جدول زمان‌بندی نهایی مقالات در وب‌سایت سمینار منتشر خواهد شد.
ادامه مطلب
اطلاعات رزرو هتل‌ها و مراکز اقامتی شهر اراک به شرح زیر است:
ادامه مطلب
محل برگزاری سمینار
سوال‌های متداول

نشانی دبیرخانه:

اراک، میدان بسیج (سردشت)، پردیس دانشگاه اراک، دانشکده علوم، کد پستی ۳۸۱۵۶۸۸۳۴۹

تلفن دبیرخانه سمینار: 

086-34173575

ایمیل دبیرخانه سمینار:

s-maa23@araku.ac.ir